Montáž videovrátnikov

naša firma už dlhé roky ponúka a montuje audio-vrátniky, videovrátniky, dochádzkové a prístupové systémy. Za ten dlhý čas sa nám osvedčili komponenty od firiem ako Legrand, EasyDoor, Hikvision a Dahua. Všetky tieto značky sú veľmi spoľahlivé a majú pekný design. Cenovo sú veľmi prijateľné a kvalitný videovrátnik môžete mať cca od 200€.

Nami namontované vrátniky dokážu okrem audiovizuálnej komunikácie s osobou pre bránou, otvoriť bránu z domu ale aj diaľkovo cez mobilnú aplikáciu aj keď ste na dovolenke. Predstavte si, že Vám zazvoní kuriér s balíkom a nie ste doma. Jednoducho mu na diaľku otvoríte bránu a poviete aby Vám balík nechal pri vchodových dverách.

Potrebujete zjednodušiť evidenciu dochádzky svojich zamestnancov? Nie je problém. Pomocou  dochádzkového systému budete vedieť aj na dovolenke ktorý zamestnanec kedy prišiel do práce. Dochádzkový terminál má zabudovanú kameru ktorá pri každom zaevidovaní kódu alebo čipu urobí obrázok osoby pre ním. Takže už sa nestane, že si budú zamestnanci svoje čipy požičiavať a registrovať aj kolegov. Samozrejmosťou je export dochádzky do excelu pre potreby účtovníctva.

Ak máte nejaké otázky alebo záujem o niektorú z ponúkaných služieb, neváhajte nás kontaktovať.