Profesionálna montáž alarmov

Realizujeme montáže alarmov JABLOTRON a ďalších značiek. Radi vám poradíme s výberom vhodného zabezpečenia vášho domu, bytu či kancelárie. Stačí nás kontaktovať cez formulár v spodnej časti stránky alebo na čísle +421 948 025245 a po obhliadke objektu vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku zdarma.

Čo náš alarm ponúka

okrem klasickej funkcie alarmu, teda upozorniť okolie prostredníctvom sirény, upozornenie cez sms, push notifikácie na mobilný telefón prípadne napojenie na pult centrálne ochrany, ponúka alarm Jablotron aj možnosť inteligentného ovládania a automatizácie. Nižšie uvádzame pre inšpiráciu pár príkladov:

  • Ovládanie garážovej brány - jedným ovládačom tak môžete ovládať alarm aj garážovú bránu a nemusíte nosiť zväzok kľúčov a príveskov ako stredoveký kastelán. Bránu môžete ovládať cez klávesnicu alebo cez diaľkový ovládač, prípadne prebliknutím diaľkových svetiel na vašom vozidle. Predstavte si ako prichádzate domov autom a jednoduchým prebliknutím diaľkových svetiel sa Vám otvorí brána a zapne osvetlenie chodníka od garáže k domu.
  • Závlaha - jednoduché zapínanie zavlažovania na základe kalendára, diaľkové zapínanie/vypínanie cez aplikáciu/sms.
  • Upozornenia na otvorené okno/dvere/garáž - pri odchode z domu a zapnutí alarmu môžte dostať notifikáciu, že ste zabudli zatvoriť garážovú bránu alebo francúzske okno v obývačke.
  • Vypínanie spotrebičov pri odchode z domu - pri odchode z domu a zapnutí alarmu môžete automaticky vyradiť niektoré spotrebiče, svetlá alebo jednoducho odstaviť prívod vody.
  • Zapínanie vykurovania na diaľku odoslaním SMS správy - ideálne na zimné obdobie ak vlastníte chatu. Jednoduchou sms alebo prezvonením spustíte kotol ktorý sa ďalej riadi termostatom a keď dorazíte, máte vykúrené na pohodlnú teplotu.
  • Ovládanie žalúzií - pomocou alarmu Jablotron je možné automatické vytiahnutie žalúzií po otvorení balkóna, automatické sťahovanie žalúzií po zapnutí ochrany a ich vytiahnutie po vypnutí ochrany alebo napríklad sťahovanie a vyťahovanie žalúzií pomocou diaľkového ovládača alarmu.
  • Šetrenie energií - alarm umožňuje meranie spotreby elektrickej energie a jej kontrolu cez mobilnú aplikáciu. Budete tak mať jednodudchý prehľad a môžete filtrovať a porovnávať grafy spotreby energie na základe obdobia. Samozrejmosťou je prepínanie medzi drahou a lacnou tarifou.
  • Simulácia prítomnosti - vhodné počas dovolenky, kde alarm zabezpečí zapínanie svetla pred domom alebo v dome a simuluje tak prítomnosť osôb.

Toto je len zlomok možností ktoré alarm dokáže vykonať. Ak Vás zaujala niektorá z možností alebo máte návrh na vlastnú funkciu, neváhajte nás kontaktovať.

 

Inteligentný alarm JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100+ je revolučný bezdrôtový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a podobne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné problémy, zaplavenie, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

JABLOTRON 100+ ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokážete rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie. S jeho pomocou môžete nastaviť aj konkrétne úkony viazané na určité obdobie. V prípade potreby môžete zvoliť možnosť naprogramovania automatického reťazca úkonov.

Image

Jednoduché ovládanie

Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100+ prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať. Zvoľte alarm vyvinutý pre ľudí!

Image​​​​​​

Šetrná inštalácia

Kombinácia bezdrôtového aj zbernicového (drôtového) riešenia alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt a aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie Jablotron!

Image​​​

Dostupný odkiaľkoľvek

K vášmu alarmu JABLOTRON 100+ sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii  MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. Ovládajte alarm a prezerajte udalosti bez hraníc.

Image​​​​​

Ochrana objektu 24 hodín denne 7 dní v týždni

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku.

Image​​​​​​

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Ovládajte na diaľku svoj dom, chatu či firmu a využite možnosti špičkovej techniky naplno! Radi Vám pomôžeme s výberom.

Rozsvietenie svetla

Image​​​​

Vyhrievanie bazéna

Image​​​

Zavlažovanie záhrady

Image​​​

Otváranie garáže

Image​​​​​Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: