Autoalarm Athos CA-2103

Zabezpečte si svoje vozidlo moderným GSM/GPS autoalarmom Athos,
s ktorým máte istotu, že svoje auto nájdete tam, kde ste ho zaparkovali.

Auto nielen kvalitne ochráni, ale poskytne vám možnosť ho na diaľku ovládať, sledovať jeho pohyb, stav, prípadne vás dokáže upozorniť aj na nezamknuté auto alebo opustenie vami presne definovanej zóny...

Image

Image

 

Bezpečnostné prvky a ovládanie autoalarmu     

Detektory autoalarmu Athos vás ihneď upozornia na neoprávnené vniknutie do vozidla, rozbitie okna, haváriu či odťahovanie. Autoalarm môžete naviac jednoducho ovládať pomocou aplikácie MyJABLOTRON či originálnym ovládačom vozidla.


Aplikácia MyJABLOTRON

S aplikáciou MyJABLOTRON môžete jednoducho kontrolovať stav a polohu svojich vozidiel, alebo aj sledovať ich spotrebu a pohodlne viesť knihu jázd. Chcete mať istotu, že vaša rodina dorazila v poriadku domov, či firemné vozidlo doviezlo zásielku do určeného miesta? Nastavte si vašu zónu a funkcia Geofence sa o všetko postará.

Ovládanie vozidiel

Image​​

Monitoring vozidiel

Image​​​

Prehľad všetkých jázd

Image​​

Geofence

Image​​


Ochrana vozidla 24 hodín denne 7 dní v týždni

Nezáleží na tom, či máte automobil, karavan, kamión alebo traktor. Autoalarm JABLOTRON ochráni všetky typy vozidiel. V maximálnej možnej miere využívame bezdrôtové detektory a originálne spínače dverí a kufra. Väčších zásahov do karosérie a elektroinštalácie sa preto báť vôbec nemusíte.

Image​​​​


Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: